• Ubytování Brno, Penzion U Elišky a jeho okolí

    Kam se vydat v okolí

    V okolí našeho penzionu naleznete mnoho možností jak strávit volné chvíle. Od příjemného posezení u kvalitního jídla a pítí, přes návštěvu některého z multikin až po turistiku, či některou z forem aktivního odpočinku.

Okolí penzionu U Elišky

Galerie Vaňkovka

do 5 minut
Nákupní a společenské centrum Galerie Vaňkovka je vybudováno na ploše 28 800m2 na kraji historického jádra města Brna, přímo mezi vlakovým a autobusovým nádražím. Podél prosklené nákupní pasáže je v přízemí a v patře umístěno 130 obchodních jednotek s celkovou prodejní plochou 37 000 m2. V dalších dvou patrech se nachází 1000 parkovacích stání a technické zázemí. Na pasáž přímo navazují dvě lávky pro pěší o celkové délce 130 m. V rámci stavby bylo nově upraveno 23 500 m2 chodníků, cest a zelených ploch a vysázeno 95 vzrostlých stromů.


Big One Fitness

do 5 minut
Fitness centrum určené pro širokou veřejnost, a to přímo v centru Brna. Záměr fitcentra nejlépe vystihuje motto: „Jsme více než fitness, jsme Vaše Big One Fitness“. Na ploše 1 600 m2 naleznete vše potřebné.


Nákupní centrum Olympia

do 10 minut
V dobré dostupnosti naleznete i jedno z největších obchodních a zábavních center v ČR. Naleznete zde několik desítek obchodů, restaurací a kaváren. Můžete si zde zajít i do multikina Cinema City a nebo na bowling.


Hostinec Slunečnice

do 5 minut
Vynikající restaurace v těsné blízkosti našeho penzionu s nabídkou denního menu.


Cyklostezka

do 5 minut
400m od Penzionu začíná cyklostezka, vhodná i pro kolečkové brusle, která Vás zavede až k nákupnímu centru Olympie.


Brněnská přehrada

do 25 minut
K výletu můžeme doporučit návštěvu brněnské přehrady. Můžete se projet na parníku, šlapadle i motorovém člunu. Kousek od přehrady se také nachází zologická zahrada.


Zoo Brno

do 25 minut
Pokud máte rádi zvířata, tak jistě stojí za shlédnutí zrekonstruovaná zologická zahrada

 
Penzion U Elišky v Brně hodnocení